Navigation

flag-turkish flag-german flag-english
Kullanıcı çevrimiçi: 14

Haber bu konuya: Acısu Mah. HaberlerYeni Yıl Mesajı - Cafer Tosun (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler 2016 Yılının tüm dünyanın barış ve huzuruna, milletimizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını temenni eder, vatanımızın ve milletimizin bütünlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anarım. Cafer Tosun Akçaabat Acısu Mah. Dernek Başkanı

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler

Cumhuriyetimizin ilanının 92' nci yıl dönümünde bizlere bu vatani emanet eden başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anar, Cumhuriyet bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız. Acısu mahallesi kalkındırma ve kültür derneği, Acısu Mahallesi Yönetimi.

Teröre lanet (Genel Haberler)

Acısu Mah. Haberler

Ankara'da meydana gelen menfur saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyor, ölenlere rahmet, yaralı kurtulanlara da Allah'tan acil şifalar dileriz. Acısu mahallesi muhtarlığı ve Acısu mahallesi Derneği.

İyi bayramlar (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler

Tüm ıslam alemi'nin bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederiz. Acısu mahallesi yönetimi, Acısu mahallesi Derneği.

Teröre lanet (Acısu Mh. Kültür ve Yardımlaşma Derneği)

Acısu Mah. Haberler

Son zamanlarda artan terör olayları sonucu ölen aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralanan askerlerimize de acil şifalar diliyoruz. Terörün her türlüsünü şiddetle ve nefretle kınıyor, şehit olan ve yaralanan asker ailelerine de başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. (Acısu Mahallesi Kültür ve Dayanışma Derneği.)

Hasta Ziyareti - Geçmiş Olsun Çiğdem (Acısu Mh. Genel)

Acısu Mah. Haberler

Mahallemizin sevilen simalarından Ali Osman Özkurt'un 12 yaşındaki kızı Çiğdem, geçtiğimiz hafta fındık patosuna fazla yaklaşınca, 

saçlarından makinenin kayışına kapılmış ve büyük bir kaza geçirmişti. Küçük hastamızı KTÜ Farabi Hastanesi'nde ziyaret ettik.

Aldığımız bilgilere göre hastamız hızla iyileşme gösteriyor ve gelecek hafta içerisinde taburcu olması bekleniyor.

Allah şifalar versin dileklerimizi iletir, hastamıza ve ailesine tekrar geçmiş olsun temennilerimizi sunarız.

Geçmiş olsun, Selmani Doğan (Acısu Mh. Genel)

Acısu Mah. Haberler

Mahallemizde istenmeyen bir şekilde kaza ile yaralanan Selmani Doğan 'a Allah'tan acil şifalar diliyoruz. Bu gibi durumların bir daha yaşanmaması için herkesi yeniden düşünmeye davet ediyoruz. Hastanın durumu iyi olup yaklaşık üç ay tedavisi devam edecektir.

Geçmiş olsun, Seher Demirdağ (Acısu Mh. Genel)

Acısu Mah. Haberler

Mahalle halkmızdan, Süleyman Demirdağ'in eşi Seher Demirdağ, mide ameliyatı geçirmiş olup Trabzon Tip Fakültesi hastanesi'nde yatmaktadır. Geçmiş olsun acil şifalar diliyoruz, Açık


467 Haber (59 Sayfa, 8 Bir Sayfada bulunan toplam Haber)